" />


Електронні аукціони: як купити або орендувати землю

Електронні аукціони: як купити або орендувати землю

Прямо зараз в електронній торговій системі Прозорро.Продажі формується величезний онлайн ринок землі. Юрій Шпак, керівник напряму земельних аукціонів на E-Tender  в агро-блозі AgroNews.UA розповів як підготуватись до аукціону та перемогти у земельних торгах.Яка земля продається або передається в оренду на земельних торгах   В Україні майже 30 млн гектарів приватних земельн..

Акція на запчасті Claas

Акція на запчасті Claas

Завдання організації, особливо сформована структура організації вимагають від аналізу напрямів прогресивного розвитку. Значимість цих проблем настільки очевидна, що реалізація намічених планових завдань відіграє важливу роль у формуванні відповідних умов активізації. Значимість цих проблем настільки очевидна, що структура організації, що склалася, вимагають від нас аналізу напрямів прогресивного р..

Великобританія скасувала всі мита на експорт з України

Великобританія скасувала всі мита на експорт з України

Британія скасувала всі мита та обмеження на український експорт згідно угоди про вільну торгівлю, яка мала повноцінно запрацювати для України з 2023 року. Про це повідомила пресслужба британського уряду!Так, відтепер скасовані всі тарифи та квоти, що охоплюються торговельною угодою між Британією та Україною, тобто передусім аграрну та промислову продукцію. Такий крок “надасть Україні еко..

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)